مقاله ترجمه شده قابلیت اطمینان و تجزیه و تحلیل اهمیت جزئی از سیستم های اتوماسیون پست

اهمیت اجزاء , ارزیابی قابلیت اطمینان کمی , بلوک دیاگرام قابلیت اطمینان , سیستم اتوماسیون پست , قابلیت اعتماد, دانلود مقاله Elsavier,مقاله رشته برق,دانلود مقاله ترجمه شده برق,مقالات ISI

هم اکنون فایل با موضوع مقاله ترجمه شده قابلیت اطمینان و تجزیه و تحلیل اهمیت جزئی از سیستم های اتوماسیون پست آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این مقاله خارجی که محصول 2013 Elsevier می باشد بصورت کاملا تخصصی در 27 صفحه ترجمه شده است.

عنوان انگلیسی مقاله :
Reliability and component importance analysis of substation automation systems

( فایل انگلیسی مقاله با فرمت pdf به همراه ترجمه شده مقاله با فرمت word قابل دانلود می باشد )

این مقاله به ارائه یک روش جامع به صورت کمی برای ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های اتوماسیون پست پرداخته است.اساس استفاده از این روش، مجموعه دستگاه هایی است که با خطوط ارتباطی به یکدیگر متصل می باشند. به منظور استفاده از روش پیشنهادی، ابتدا انواع معماری های سیستم اتوماسیون معرفی شده، سپس بلوک دیاگرام قابلیت اطمینان به همراه قابلیت اطمینان دقیق سیستم نشان داده شده است. همچنین اثرات و درجه اهمیت مولفه های مختلف در قابلیت اطمینان از سیستم های اتوماسیون پست ارائه شده است. دو معیار مناسب و حائز اهمیت برای رسیدن به هدف انتخاب می شوند. ابتدا ازاندازه گیری Birnbaum برای تعیین گلوگاه قابلیت اطمینان سیستم استفاده می شود، سپس با استفاده از نقش مهم حساسیت، از این پارامتر برای تشخیص خرابی و تعمیر تولید و یا بازرسی و چک لیست استفاده می گردد.