مقاله ترجمه شده با عنوان یکپارچه سازی مدل های تجزیه و تحلیل مدیریت دانش و یادگیری الکترونیکی

ترجمه مقاله مدیریت دانش,مقاله ترجمه شده مدیریت دانش,مقالات ترجمه شده مدیریت دانش,مقاله مدیریت دانش با ترجمه,ترجمه مقالات مدیریت دانش,مقاله مدیریت دانش همراه با ترجمه,مقاله های ترجمه شده مدیریت دانش,دانلود ترجمه مقاله مدیریت دانش

هم اکنون فایل با موضوع مقاله ترجمه شده با عنوان یکپارچه سازی مدل های تجزیه و تحلیل مدیریت دانش و یادگیری الکترونیکی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود مقاله ترجمه شده با عنوان یکپارچه سازی مدل های تجزیه و تحلیل مدیریت دانش و یادگیری الکترونیکی،
جزئیات بیشتر این محصول:

عنوان انگلیسی مقاله:

Analysis of Knowledge Management and E-Learning Integration

Models

عنوان فارسی مقاله:

یکپارچه سازی مدل های تجزیه و تحلیل مدیریت دانش و یادگیری الکترونیکیسال انتشار: 2015

فرمت فایل ترجمه شده: DOC، قابل ویرایش.

تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 12

تعدا دصفحات فایل اصلی:9جهت دانلود رایگان نسخه انگلیسی این مقاله، این جا، کلیک نمایید.چکیده ترجمه مقاله:

توسعه مدیریت دانش (KM) و آموزش الکترونیکی (EL) به طور طبیعی، باعث نزدیک تر شدن و ترغیب یکپارچه سازی هر دو می شود. مدل های مختلفی راه های ممکن یکپارچه سازی را ارائه می دهد. با هدف توسعه عملی، راه حل یکپارچه سازی قابل اجرا برای سازمان های خاص، مدل های یکپارچه سازی موجود در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است. معیار اصلی برای تجزیه و تحلیل کاربرد مدل یکپارچه در شرکت است. مدل تجزیه و تحلیل شده چند رویکرد نظری مختلف را برای یکپارچه سازی نشان می دهد که به اهداف و نیازهای خاص سازمان گره خورده است. رویکرد کلی تر این است که یکپارچه سازی بر اساس زمینه مشترک، به عنوان یادگیری شناخته شود.